Bussi tellimine

Bussi tellimine on meie kodulehel väga lihtne. Täida vajalikud väljad meie hinnapäringu vormis ning saame teha Teile individuaalse pakkumise. Kuna iga tellimus on erinev, siis meil ei ole kindlat hinda, vaid iga pakkumine toimub personaalselt. Hind sõltub inimeste arvust, asukohast ja sihtpunktist, valitud bussist ja päevade arvust. Busside tellimine on võimalik teha ka läbi telefoni. Selleks helistage meile numbril +372 533 01 571

Reisijate vedu

Lahendame Teie mured töötajate veo osas. Pakume teenust Tallinnas ja Harjumaal. Vaata lisa

Bussirent koos juhiga

Pakume juhiga bussirenti üle Eesti. Vajadusel ka välismaale. Meil on mitu erineva suurusega bussi. Vaata lisa

Väikebussi rent juhiga

Meil on pakkuda Teile rendiks 19 kohaline Iveco buss. Vaata lisa

Bussi tellimine on võimalik üle Eesti!

Meie bussid asuvad küll Tallinnas, kuid teostame transporti üle Eesti. Oleme korraldanud transporti ka välisriikidesse. Veel on meie bussijuhid kogenud ning omavad pikaajalist tööstaaži ja vajalike dokumente reisijate veoks.

Meil on pakkuda nii väiksemaid kui suuremaid busse.

Kuna oleme tegelenud bussirendi ja reisijate veoga juba pikemat aega, siis suure tõenäosusega on meil pakkuda täpselt selline buss, mida vajad! Meil on nii väiksemaid kui suuremaid busse. Neid rendime vaid koos juhiga. Hinnapäringu lehel saad ise valida lahtrist, millist bussi rentida soovid.

Meie sõidukite valikusse kuulub 19-, 28- ja 52- kohaline rendibuss. Kõik bussid on puhtad ja alati sõiduks valmis. Samuti on kõigis bussides konditsioneer, et ka suvel oleks reisijatel sõidukis piisavalt mõnus olla, et pikk sõit vastu pidada.

Bussi tellimine on võimalik teha meie teenuste sisulehel. Selleks vajutage teenuse nimele, kus saate teostada hinnapäringu.

Võta Meiega ühendust ning küsi pakkumist! →

JÄLGI MEID FACEBOOKIS

 

 

 

KONTAKT

 

1bussirent OÜ

+372 533 01 571            info@1bussirent.ee www.1bussirent.ee

 

 

 

 

 

 

Pakume riigisisest ja rahvusvahelist reisijatevedu.

1bussirent OÜ omab rahvusvaheliste vedude litsentsi.

 

 

 

© 2017 VEEBIHAI.EE